Diyet Yemekler ile Sağlıklı Kilo Verin! 

Diyet yemeği bilinçle hazırlanması gereken ve uzman olmayan kişilerin elinden formüle edildiğinde faydadan ziyade zarar getirebilecek bir gastronomi alanıdır. Diyet yemeği içeriğinde barınan gıda türlerinin birbirleriyle olan etkileşimleri iyi hesaplanarak ayarlanmalı ve belli bir bilinç dâhilinde harmanlanmalıdır.
Belli yağ çeşitlerinin birbirlerinin emilimini artırdığı bazılarının ise mide ve bağırsak sistemi tarafından tolere edilmekte zorlandığını biliyoruz. Kalsiyum içerikli besinlerin demir emilimini engellediği gibi bazı besinlerin de diğer vitamin, mineral ve yağ emilmelerinin önüne geçerek bünyeye katılımını engelleyebildiğini unutmamalısınız.  Diyet yemeği bir ömür boyunca tüketeceğiniz yeme disiplininin tam olarak kendisidir ve vücuda katacağı sağlığın önüne geçebilecek riskler hesaplanarak insanlara özel hazırlanmalıdır. Gıda intoleransı gibi detaylar göz önünde bulundurularak kişinin araştırılması ve intolerans gösterdiği yiyeceklerin diyet listesinden çıkarılması gerekebilir. Diyet yemeği hazırlamak alelade bir iş olmadığı konusunda hemfikir olduğumuzu düşünüyoruz.
Diyet yemekler sağlıklı kilo vermenizi sağlayan yemeklerdir. Diyet yemekleri hakkındaki genel yargı diyet yemeklerinin tatsız tuzsuz olduğuna dair olsa da aslında diyet yemekleri doğru ellerde yapıldığında lezzetlidir. Diyet konusunda pek çok beslenme biçimi vardır. Diyet yemekleri bu beslenme biçimlerine göre hazırlanır.

Devamını Oku

Roksi Fit

3 ana öğün + 2 ara öğün olmak üzere toplam 5 öğün içermektedir.


İncele Sipariş Ver

Roksi Ketojenik

3 ana + 2 ara öğün olmak üzere 5 öğün içermektedir.


İncele Sipariş Ver

5 Günlük Yemeli İçmeli Detoks

5 günlük detoks paketi vücudundaki zararlı toksinleri ve ödemi atmak isteyenlerin ortak tercihidir.


İncele Sipariş Ver

Roksi Protein

3 ana + 2 ara öğün olmak üzere 5 öğün içermektedir.

 

2000-2500-3000 kalori olmak üzere 3 farklı kalori paketimiz bukunmaktadır.


İncele Sipariş Ver

Hafif Protein Yemek Paketi

Pilates ve yoga gibi sporlarla ilgilenenler için beslenme seçeneği olarak sunulan bir pakettir. Hafif protein yemek paketi ile spordan önce ve spordan sonra beslenmeniz gereken şekilde beslenebilirsiniz.


İncele Sipariş Ver

Aralıklı Oruç (IF) Paketi

IF diyeti 2 ana öğün + 1 ara öğün olarak 3 farklı öğün içermektedir.

1200-1500-2000 kalori olmak üzere 3 farklı kalori paketi sunulmaktadır.


İncele Sipariş Ver

Roksi Vejetaryen

Vejetaryen paket 3 ana + 2 ara öğün olmak üzere 5 öğün içermektedir.


İncele Sipariş Ver

Roksi Glutensiz

Glutensiz Beslenme Paketlerimiz 1200-1500-2000 kalori olacak şekilde 3 ana öğün 2 ara öğün şeklinde Tüm Günlük Planı olarak hazırlanmaktadır.


İncele Sipariş Ver

21 Günlük Değişim

Her pazartesi başlayan sabit bir program olan 21 günlük değişim paketi hem katı hem de sıvı beslenmenin aynı günde yer alabildiği bir pakettir.


İncele Sipariş Ver

Sıcak Ev Yemeği Servisi

Sağlıklı beslenmek gitgide daha zor bir durum haline geliyorsa ve fast food yemekten artık çok rahatsızsanız Gurme sıcak ev paketi aboneliği sizin kurtarıcınız olabilir.


İncele Sipariş Ver

HES Yemek Paketi

HES Paketi 2 öğle + 2 akşam öğünü olarak 2 farklı öğün içermektedir.

1200-1500-2000 kalori olmak üzere 3 farklı kalori paketimiz bukunmaktadır.


İncele Sipariş Ver

3 Günlük Sıvı Detoks

Değişime hazır mısınız? “Evet.” dediğinizi duyar gibiyiz. O halde Roksi’nin sağlıklı beslenme paketi olan 21 günlük değişim paketi aboneliğine başvurabilirsiniz. 


İncele Sipariş Ver

ROKSİ, diyetisyen eşliğinde hazırladığı ve kişiye özel planladığı diyet yemeği listelerini kapınıza kadar getirerek adresinize teslim ediyor. Bizimle ve sunduğumuz diyet yemek servisi hizmetimizle tanışmak isterseniz bizimle iletişime geçmekten asla çekinmeyin. Sorularınızı yanıtlamak ve sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.