Roksi'mizi hayata geçirmekle ne kadar doğru bir karar aldığımızı her gün bize hissettiren siz üylerimize yeni ürünümüz Roksi Juice içeceklerimizi de sunmaktan büyük onur ve keyif duyuyoruz.

 

Roksi'nin kalorisi hesaplanmış paketleri ile sağlıklı ve dengeli beslenmenizi kolaylaştırırken Roksi Juicelerle de dönem dönem ihtiyaç duyduğunuz  arınma ve tazelenmeyi sağlayabilirsiniz. Aylardır özenle çalışıp formülize ettiğimiz Roksi Juicelerimizi en az bizim kadar beğeneceğinizi biliyoruz.

 

ROKSİ İLE JUİCİNG

 

Detoks yapmanın tam zamanı. Roksi Juice Bordo, Turuncu, Sarı, Krem, Yeşil, Sabah Yeşili, Doyurucu Yeşil hepsi sizler için hazır artık.  Hangi program size uygun kararınızı verin ve başlayın.

 

7 Günlük Program

Detoksa girmeden önce ve detokstan çıktığında nasıl geçişler yapılması konusunda tereddütün varsa, bu program tam sana göre.

 

Haftalık programın ilk iki gününü öğünlerine  göre hazırlanmış yiyecekleri tüketerek  bedenini ve düşüncelerini  detoksa kolaylıkla hazırlayabilirsin. Üç gün boyunca Roksi Juiceleri tüketerek toksinlerden arınman kolaylaşacaktır. Yapmış olduğun detokstan  maksimum faydayı sağlayabilmek için birden bire yemeklere saldırmayıp  iki günlük yumuşak bir  geçişle doğal beslenme düzenine  geçebilirsin.  

 

Detoks sonrasında vücut arınmış ve rahatlamış olacağı için dilersen uzun süreli bir diyet  programını uygulamak senin için daha kolay olacaktır.

 

Yemeli İçmeli Program

Yemeden yapamam diyorsan; işte senin için hazırladığımız program.

Kinoalı Beyaz Lahana Salatası ve Roksi ara öğünlerini tüketerek gün içerisinde duyacağın çiğneme ihtiyacını giderebilirsin. Farklı öğünlerde tüketeceğin Roksi Juiceleri ile de vücudunu dinlendirebilirsin.

 

6'lı Sıvı Detoks Programı

Bağışıklık sistemini güçlendirmek, işlenmiş gıdaların vücuda vermiş olduğu yorgunluğu hafifletmek istersen 6'lı Roksi Juicelerimiz seninle.

 

Roksi Juicelerimiz;