“Ketojenik beslenmek istiyorum ama öğünlerimi ayarlayamıyorum!” diyorsanız ketojenik diyet yemek servisine başvurmalısınız. Sizin için planlanmış menüde oldukça düşük karbonhidrat ve yüksek miktarda sağlıklı yağlardan oluşan lezzetli yiyecekler bulunmaktadır. Kapıya teslim diyet yemek servisi Roksi olarak sizi öğün hazırlama zahmetinden kurtarıyoruz ve kilo vermenizi sağlıyoruz. Siz de hemen Roksi ile tanışın ve “Ne bu incelik?” diye soranlara hazır olun! 

 

 

Ketojenik Diyet Yemek Paketi Nedir?

Ketojenik diyet yemek paketi, keto diyetini benimseyen kişiler için özel olarak hazırlanan bir beslenme programıdır. Ketojenik diyet yemek aboneliği karbonhidrat olarak oldukça düşük, yağ olarak yüksek bir beslenme şeklini benimsemeyi sağlar. Diyetisyenlerden tarafından hazırlanılarak hizmete sunulan ketojenik diyet yemek servisi; diyet sürecini kişiler için yağ yakımını kolay bir hale getirmektedir.

Ketojenik Diyet Kimler için Uygundur?

Ketojenik beslenme, kilo vermeyi yağ yakımı üzerinden hedefleyen kişiler için uygundur. Ketojenik diyet bir tedavi yöntemi olarak da uygulanır. Keto diyeti; kanser, kalp hastaları, Epilepsi, Alzheimer, Parkinson gibi nörolojik hastalığa sahip kişiler ve diyabet hastaları için uygundur. Yağ yakımı ile kilo vermek isteyen kişiler de bu diyet şeklini tercih etmektedir. Diyetin uzman diyetisyen kontrolünde uygulanması tavsiye edilir. Ketojenik diyet, özel tıbbi durumu olanlar, hamile ve emziren kadınların kullanımı için uygun değildir.

Ketojenik Diyet Yemek Paketi

Ketojenik Diyet Yemek Servisi

Ketojenik diyet yapanlara özel olarak hazırlanmış olan ketojenik beslenme paketi, ketojenik diyetinin gereklilikleri göz önünde bulundurularak planlanmıştır. Ketojenik diyette tüketilen karbonhidrat miktarının azlığı ve yağ içeriğinin çokluğu olarak düzenlenmiş ketojenik beslenme paketi, keto beslenmeyi kolaylaştırmayı ve sağlıklı hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Ketojenik Diyet Yemek Servisinde Sizi Neler Bekliyor?

Ketojenik beslenme, kısıtlı karbonhidrat, düşük ama kaliteli protein, yüksek oranda sağlıklı yağ içeriği bulunan besinlerden oluşmaktadır. Ketojenik diyet yemek servisi sevilen ketojenik diyet yemeklerinden, yağlı tohumlardan, sebzelerden, kırmızı ve beyaz etten oluşmaktadır. Diyet programı her pazartesi günü başlayarak 12 gün boyunca devam etmektedir. Ketojenik diyet menüleri, cumartesi ve pazar günlerinde farklı içeriklere sahiptir. Siz de ketojenik beslenme aboneliği alarak karbonhidrat içeriği az yemeklerle tanışarak sağlıklı beslenebilirsiniz.

Menüyü İncele Sipariş Ver

 

Ketojenik menü 3 ana + 2 ara öğün olmak üzere 5 öğün içermektedir. Paket içeriği 1300 kaloridir.

Paket teslimatından 1 iş gün öncesi saat 12:00 ye kadar adres değişikliği yapılabilir. 

 

 

Ketojenik Beslenme Paketinin Avantajları

Ketojenik diyet, çoğu hastalığın iyileşme sürecinde önemli rol oynar. Kanser riskini azaltan keto beslenme diyeti cilt problemlerine, beyin ve kalp sağlığına iyi gelir. Ketojenik diyet menüleri zengin içerikleri ile kişilerin sağlığını korurken zayıflamaya da yardımcı olur. Keto diyet paketinin kişiye sunduğu avantajlar ise şu şekilde özetlenebilmektedir:

  • Yüksek oranda sağlıklı yağ içeriği bulunan ve kaliteli proteinler içeren ketojenik diyet yemek servisi, uzun süreli tokluk sağlar.
  • Gluten içermeyen ketojenik diyet yemek paketi, kişiye sağlıklı yağ içeriği sunarak kilo kontrolü sağlar.
  • Ketojenik menü kişiye kaliteli proteinlerle beslenme imkanı sunar.
  • Ketojenik diyet eve servis olarak geldiği için beslenmenizi kolaylaştırır.
  • Ketojenik beslenme paketi, size hazır ketojenik yemek tarifleri sunar. Böylelikle evde veya işyerinde her gün ne yiyeceğim sorusunu ortadan kaldırır.

Ketojenik Beslenme Aboneliği Nasıl Çalışır?

  • İstanbul’da ketojenik diyet yemek siparişi oluşturmak için hızlı sipariş butonunu kullanabilirsiniz.
  • Açılan form alanına iletişim bilgilerinizi girmelisiniz.
  • Size uygun olan ketojenik beslenme paketini seçmelisiniz.
  • Teslimat tarihini ve saatini seçerek ketojenik diyet yemek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

       

  

Ketojenik Diyet Yemek Paketi

     

 

 

Ketojenik Yemek Paketi Fiyatları


 

Ketojenik diyet yemek paketi fiyatları; ketojenik diyet menüleri ve gün talebine göre belirlenmektedir. Roksi ketojenik yemek paketi fiyatları ise kişilere ekonomik bir beslenme sunmaktadır.

      

      

Ketojenik Yemek Paketi

Tüm Günlük Paket
30 Günlük 600 TL/gün

Ketojenik Diyet Yemek Paketi Örnek Menü

 

Örnek Ketojenik Beslenme Paketi Menümüz:

Kahvaltı: : Haşlanmış Yumurta, Yeşil Zeytin, Ceviz, Sote Sebzeler

1. Ara:  Çiğ Fındık, Yeşil Çay

Öğle:  Fırında Balık Fileto, Roka Salatası( yağ-limon eşliğinde)

2. Ara: Fıstık Ezmesi, Kalem Sebzeler

Akşam: Soslu Biftek, Kabak Spagetti( yağ-limon eşliğinde)

 

 

 

Ketojenik Diyet Paketinde Neden Roksi?

Ketojenik Diyet Yemek Paketi

Lezzet

Aşçılar tarafından özenle hazırlanmış yemek paketler.

Ketojenik Diyet Yemek Paketi

Kalite

Taze sebze ve meyvelerden yapılan diyet yemekler.

Ketojenik Diyet Yemek Paketi

Hijyen

Hijyen koşulları için üst düzey önlemler alınmış üretim koşulları.

Ketojenik Diyet Yemek Paketi

Sağlık

Diyetisyen tarafından hazırlanmış diyet yemek programı.

Ketojenik Diyet Yemek Paketi

Servis

Servis bölgelerine tam zamanında teslimat.

Ketojenik Diyet Yemek Paketi

Pratik

Alışveriş ve yemek hazırlama zahmeti olmadan beslenme.

+
Ketojenik beslenme, kilo vermeyi hedefleten bir diyet çeşidi olmakla beraber bir yandan da kişisel olarak tercih edilen bir beslenme türüdür.Ketojenik beslenme, kısıtlı karbonhidrat, düşük ama kaliteli protein, yüksek oranda sağlıklı yağ içeriği bulunan besinlerden oluşmaktadır. Ketojenik diyet, aynı zamanda belirli metabolizma hastalıkları için de öncelikli beslenme seçeneği olarak tavsiye edilmektedir.
+

Ketojenik yemek paketi, yüksek oranda sağlıklı yağ içeriği ve kaliteli proteinler içermesi ile uzun süre tokluk hissi sağlamaktadır. Bu durum dikkat etmeniz gereken diğer detaylarla beraber zayıflamanıza veya kilo kontrolü sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Aylık ortalama 4-8 kilo verilebilir. Ancak kilo kaybı ya da kilonun kontrolünün sağlanması beslenme alışkanlıklarıyla beraber birçok faktöre bağlıdır. Bu konuda detaylı bilgilere “Sağlıklı Bir Şekilde Bir Ayda Kaç Kilo Verilir?” blog yazımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Roksi yle tanışanların hikayelerine buradan göz atabilirsiniz

+

Ketojenik diyet menüsü düşük karbonhidrat, protein ve yüksek miktarda sağlıklı yağlardan oluşan lezzetli ve zengin bir içerik barındırmaktadır. Bu nedenle tatlı yerine ketojenik diyet paketinde, kaju, ceviz, badem gibi kuruyemişler bulunur. Daha detaylı bilgi için Ketojenik diyet yemek paketi örnek menümüzü inceleyebilirsiniz. 

+
Ketojenik beslenme paketi hergün 3 ana öğün ve 2 ara öğün olmak üzere, günlük 5 öğün olarak servis edilmektedir. Ketojenik beslenme aboneliğinden 12 günlük ya da 30 günlük seçenekleriyle yararlanabilirsiniz.
+

Kampanya bulunan diyet yemek paketlerimizi incelemek için kampanyalar sayfamızı inceleyebilirsiniz.

+
Ketojenik diyet servisi, abonelik süresine göre fiyatları değişkenlik göstermekte olup, buradan kontrol edebilir ve ardından Hızlı Sipariş aracılığıyla siparişinizi oluşturabilirsiniz. Havale/eft, kredi kartı ya da yemek kartları aracılığıyla online ödeme de gerçekleştirebilirsiniz.
+
Ketojenik diyette beslenme içeriği, düzeni ve sıklığıyla beraber; metobolizma hastalıkları, polistik over sendromu gibi kişisel durumlarda özel hassasiyet gerektiren detaylar olabilmektedir. Ayrıca emziren anneler ve diyabet hastaları gibi özel duruma sahip olanlar ketojenik beslenme öncesinde mutlaka doktoruna/diyetisyenine başvurmalı ve daha dikkatli olmalıdır. Ketojenik diyet konusunda dikkat edilmesi gerekenler, ketosis moduna geçiş hakkında bilinmesi gerekenler için “Ketojenik Diyette Nasıl Beslenilir?” blog yazımızı inceleyebilirsiniz.