Sağlıklı beslenmek gitgide daha zor bir durum haline geliyorsa ve fast food yemekten artık çok rahatsızsanız Gurme sıcak ev paketi aboneliği sizin kurtarıcınız olabilir. Farklı menü seçenekleri, nitelikli gıdalarla oluşturulmuş menüler ile kapıya teslim sıcak ev yemekleri beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmenize yardımcı olacak. Evde, ofiste ve her yerde Roksi gurme yemek servisi ile beslenin, hayatınız değişsin!


Öğle yemeği için sağlıklı beslenmek isterseniz öğle yemeği servisi aboneliğinizi oluşturabilirsiniz. Öğle yemeği servisiniz için bir seçim yapabilirsiniz. 


 Yemek Çeşitliliğimiz;

Çorba, Ana Yemek, Yardımcı Yemek, Tamamlayıcı Yemek şeklindedir.

 

Sıcak Yemek Menü Planlamasında,


Çorba: 2 çeşit bulunmaktadır. 1 tanesini seçebilirsiniz.

Ana Yemek: Et, Tavuk, Sebze- Bakliyat Yemeği

Yardımcı Yemek: Pirinç Pilavı, Bulgur Pilavı, Makarna

Tamamlayıcı Yemek: Cacık, Yoğurt, Ayran, Salata, Meyve, Tatlı

 

 

*Seçmeli Menümüzde size iletmiş olduğumuz haftalık menüye göre yemeklerinizin planlamasını siz yapabilirsiniz. Seçmeli menüde 2 çeşit çorbadan 1 tanesini, 3 çeşit ana yemekten 1 tanesini, 3 çeşit yardımcı yemekten 1 tanesini, tamamlayıcı yemekten 1 tanesini seçip bizlere bildirmeniz yeterlidir.

 

*Sabit Menümüz mutfağımızın size ileteceği menüdür.

Sıcak Öğle Yemeği Servisinde Sizi Ne Bekliyor?

     Sıcak öğle yemeği teslimat saatleri 10:00- 12:00, soğuk öğle yemeği teslimat saatleri 07:30-10:30 arasında yapılmaktadır.

     Isı korumalı termoboxlar ile servis edilen yemekler sıcaklığını 3-4 saat korur.

     Menüler 30 günlük olarak birbirini tekrar etmeyecek şekilde planlanmaktadır.

     Yemekler gurme şefler tarafından pişirilir ve hava ile temas etmeden paketlenir. 

 

 

Sıcak Öğle Yemeği Servis Talebi

Sıcak Öğle Yemeği Servis Talebi

Sıcak Öğle Yemeği Servisi Hakkında
Sıkça Sorulan Sorular

+
Sağlıklı beslenmek isteyen ve fast food yemeklerinden sıkılan herkes gurme yemek servisi tercihinde bulunabilir.
+
Yemek Çeşitliliğimiz; Çorba, Ana Yemek, Yardımcı Yemek, Tamamlayıcı Yemek şeklindedir. Seçmeli Menümüzde size iletmiş olduğumuz haftalık menüye göre yemeklerinizin planlamasını siz yapabilirsiniz. Seçmeli menüde 2 çeşit çorbadan 1 tanesini, 3 çeşit ana yemekten 1 tanesini, 3 çeşit yardımcı yemekten 1 tanesini, tamamlayıcı yemekten 1 tanesini seçip bizlere bildirmeniz yeterlidir. Sıcak ev yemeği servisi minimum 5 kişi olarak sipariş verilirken, soğuk ev yemeği talebini tek kişi oluşturabilirsiniz.
+
Sıcak öğle yemeği teslimat saatleri 10:00- 12:00, soğuk öğle yemeği teslimat saatleri 07:30-10:30 arasında yapılmaktadır.
+
İstanbul’un pek çok farklı noktasına teslimat yapmaktayız. Tercih ettiğiniz beslenme planı doğrultusunda hazırlanan paketleriniz belirttiğiniz tarihte sabah 07:30-08:30, 08:30-09:30 ya da 09:30-10:30 zaman aralığında adresinize teslim edilecektir. Roksi sevkiyatları Pazar günleri, Resmi tatiller ve 1 ocak günü yapılmayacaktır. Detaylı bilgi için Teslimat sayfamıza göz atabilirsiniz.