Bu sözleşme ve beyan, ROKSİ DENGELİ BESLENME E TİCARET SAN VE TİC LTD. ŞTİ tarafından sunulan hizmetin/ürünün gerek www.roksi.com.tr adlı internet sitesi üzerinden satışı, internet sitesinin ziyaret edilmesi, gerekse diğer şekillerde satışı sonrası kişisel bilgilerin bilgisayar ortamına aktarılmasına ilişkin gizlilik politikasını içermektedir.
 
roksi.com.tr , en iyi hizmeti sunabilmek, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarabilmek ve oluşabilecek sorunları derhal çözebilmek adına, üyelik sistemi  ile  çalışmakta olup, üyelik sırasında  ve daha sonrasında bazı kişisel bilgileriniz talep edilecektir.Yasalarla korunmuş olan kişisel verilerin korunması ve gizliliği, Roksi olarak da birinci önceliğimizdir. Vermiş olduğunuz kişisel veri ve bilgiler, satış sözleşmesinde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında kullanılmayacak olup, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.
 
Web sitemizdeki kayıt ve üyelik formları, sipariş formları, anket ve yarışmalar için oluşturulan formlarda, irtibat bilgileriniz, adınız, soyadınız, e-mail adresiniz, telefon numaranız talep edilmektedir. Ayrıca satın alma sırasında kredi kartı bilgileriniz talep edilmektedir. Yukarıda bahsedilen kişisel veri ve bilgileriniz, siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişlerinizi ulaştırmak, siparişlerinizle ilgili bilgi vermek, ürün ve hizmetlerle ilgili pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve üçüncü şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.
 
Roksi üyesi olduğunuz andan itibaren, aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece, günlük ve haftalık bilgilendirme e-mailleri, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğinizde bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Gönderilecek e-maillerin içeriği, satın almış olduğunuz ürün ve hizmetle ilgili bilgiler, ilgilenebileceğinizi düşündüğümüz diğer ürünlere ilişkin bilgiler, 3.kişilerin reklamlarını ve diğer bilgilerini içerebilmektedir. Toplanan mali bilgiler, satın aldığınız ürün ve hizmetlerin fatura edilebilmesi için kullanılacaktır. Diğer şirketlere sadece istatistiksel bilgiler verilebilecek olup, kişisel bilgiler sadece yasaların bizi zorunlu kılması, açılacak olan yasal soruşturmalar nedeniyle veya yasal haklarımızı korumak sebepleri haricinde hiçbir şekilde verilmeyecektir.
 
Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı ile şifrelenmiş olup, bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi ya da kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenecektir.
 
ROKSİ DENGELİ BESLENME E-TİCARET SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ İLETİŞİM BİLGİLERİ 
Roksi Dengeli Beslenme e Ticaret San.Ve Tic.Ltd.Şti.Madenler Mh. Baraj Yolu Cd. Pamukova Sk. No:6A/1 ÜMRANİYE/ İSTANBUL
www.roksi.com.tr
0216 499 6565