12 Gün Sadece 990 TL! Hızlı bir şekilde kilolarınızdan kurtulun! Hafifleyin! Program her pazartesi günü başlamaktadır. 12 gün boyunca devam etmektedir. Cumartesi ve pazar gününe ait paketler farklı menüler içermektedir.

Vejetaryen Beslenme Paketlerimiz 1200-1500-2000 kalori olacak şekilde 3 ana öğün 2 ara öğün şeklinde Tüm Günlük Planı olarak hazırlanmaktadır.

Tanışmamıza Özel 10 Tam Günlük Beslenme Paketlerimiz 493 TL den başlayan fiyatlarla!(Not: Deneme kampanyasıdır. Tek kullanımlıktır.)

Gün içerisinde hem yiyerek hem içerek hızla fazlalıklarınızdan kurtulun. Program süresince 1 gün ve 3 günlük sıvı detokslarla metabolizmanızı hızlandırın. Program her pazartesi başlar ve aralıksız devam eder.

İş Bankası kartı ile yapacağınız 30 güne kadar olan tüm günlük paketlerde geçerlidir. Kredi kartı numaranızı girdikten sonra indiriminiz tanımlanır.

Garanti Bankası kartı ile yapacağınız 30 güne kadar olan tüm günlük paketlerde geçerlidir. Kredi kartı numaranızı girdikten sonra indiriminiz tanımlanır.