30 Tam Günlük Fit Paket Alımlarında % 15 İndirim uygulanır. 1100-1500-1900-2200 kalorilik beslenme paketlerimizde geçerlidir. Karbonhidrat, protein, yağ dengesi sağlanarak hazırlanan kalorisi hesaplanmış beslenme paketimizdir.

Proteinli Beslenme Paketlerimizde 2000-2500-3000 olmak üzere 3 farklı kalori paketimiz bulunmaktadır. Protein içeriği fazla kalori paketimizdir. 30 Gün ve üzeri paketlerde özel indirim bulunmaktadır. 0216 499 6565 nolu hattımızdan özel indirimleri öğrenebilirsiniz.

Sadece sıvı beslenmek istemeyenler için yemeli içmeli bir program. Toksinlerden arınmanı kolaylaştırır ve dirençli küçük fazlalıkların uzaklaştırılmasına yardımcı olur. Her pazartesi program başlama günüdür. İlk günler katı beslenme uygulanırken son günlere doğru sıvı miktarı artmaktadır. Detoks yapmanın keyfini çıkarın. Tazelenin ve hafifleyin

12 Tam Günlük Paket yüksek oranda yağ ve düşük karbonhidrat içeren bir beslenme paketidir. Uzun süre tokluk hissederek hafifleyin! Program her pazartesi günü başlamaktadır. 12 Gün boyunca devam etmektedir.Cumartesi ve pazar gününe ait paketler farklı menüler içermektedir.

Tanışmamıza Özel 10 Tam Günlük Beslenme Paketlerimiz 545 TL den başlayan fiyatlarla!(Not: Deneme kampanyasıdır. Tek kullanımlıktır.)

Gün içerisinde hem yiyerek hem içerek hızla fazlalıklarınızdan kurtulun. Program süresince 1 gün ve 3 günlük sıvı detokslarla metabolizmanızı hızlandırın. Program her pazartesi başlar ve aralıksız devam eder.