20 Gün Dengeli Beslenme + 2 Gün Sıvı Detoks Programı ile Hafifliyoruz. 20 Gün Sürecek Dengeli ve Sağlıklı Beslenme Programı ile temizlen ve tazelen. 20 gün seçmeniz yeterlidir. 2 günlük sıvı detoks paketi eklenecektir.

Proteinli Beslenme Paketlerimizde 2000-2500-3000 olmak üzere 3 farklı kalori paketimiz bulunmaktadır. Protein içeriği fazla kalori paketimizdir. 20 Tam Gün için % 10 İNDİRİM!

Sadece sıvı beslenmek istemeyenler için yemeli içmeli bir program. Toksinlerden arınmanı kolaylaştırır ve dirençli küçük fazlalıkların uzaklaştırılmasına yardımcı olur. Her pazartesi program başlama günüdür.

12 Tam Günlük Paket yüksek oranda yağ ve düşük karbonhidrat içeren bir beslenme paketidir. Uzun süre tokluk hissederek hafifleyin! Program her pazartesi günü başlamaktadır. 12 gün boyunca devam etmektedir. Cumartesi ve pazar gününe ait paketler farklı menüler içermektedir.

Vejetaryen Beslenme Paketlerimiz 1200-1500-2000 kalori olacak şekilde 3 ana öğün 2 ara öğün şeklinde Tüm Günlük Planı olarak hazırlanmaktadır.

Tanışmamıza Özel 10 Tam Günlük Beslenme Paketlerimiz 493 TL den başlayan fiyatlarla!(Not: Deneme kampanyasıdır. Tek kullanımlıktır.)

Gün içerisinde hem yiyerek hem içerek hızla fazlalıklarınızdan kurtulun. Program süresince 1 gün ve 3 günlük sıvı detokslarla metabolizmanızı hızlandırın. Program her pazartesi başlar ve aralıksız devam eder.

Bütün Gün Planımızda geçerli olan 30 güne 3 gün de bizden kampanyamızdan faydalanmak için sadece 30 paket seçmeniz yeterlidir. 3 paket ilavesi yapılacaktır. Not: Özel günler için kullanılan indirim kodları bu kampanya için geçersizdir.