30 Tam Günlük Paket alımlarında tek kişi için % 10 2'nci kişi için % 15 İNDİRİM! Bu kampanya ile 1'inci kişiye ait siparişinizi tamamlayıp 2'nci kişiye ait sipariş için gerekli indirim kuponunu 05309110465 nolu telefon numaramızı arayarak talep edebilirsiniz. Kampanya tam günlük fit ve protein paketlerinde geçerlidir.

Sadece sıvı beslenmek istemeyenler için yemeli içmeli bir program. Toksinlerden arınmanı kolaylaştırır ve dirençli küçük fazlalıkların uzaklaştırılmasına yardımcı olur. Her pazartesi program başlama günüdür.

12 Gün Sadece 990 TL! Yüksek oranda yağ ve düşük karbonhidrat içeren bir beslenme paketidir. Uzun süre tokluk hissederek hafifleyin! Program her pazartesi günü başlamaktadır. 12 gün boyunca devam etmektedir. Cumartesi ve pazar gününe ait paketler farklı menüler içermektedir.

Vejetaryen Beslenme Paketlerimiz 1200-1500-2000 kalori olacak şekilde 3 ana öğün 2 ara öğün şeklinde Tüm Günlük Planı olarak hazırlanmaktadır.

Tanışmamıza Özel 10 Tam Günlük Beslenme Paketlerimiz 493 TL den başlayan fiyatlarla!(Not: Deneme kampanyasıdır. Tek kullanımlıktır.)

Gün içerisinde hem yiyerek hem içerek hızla fazlalıklarınızdan kurtulun. Program süresince 1 gün ve 3 günlük sıvı detokslarla metabolizmanızı hızlandırın. Program her pazartesi başlar ve aralıksız devam eder.