Kurumsal Soğuk Öğle Yemeği


Sağlıklı beslenmek gitgide daha zor bir durum haline geliyorsa ve fast food yemekten artık çok rahatsızsanız Gurme soğuk ev paketi aboneliği sizin kurtarıcınız olabilir. Farklı menü seçenekleri, nitelikli gıdalarla oluşturulmuş menüler ile kapıya teslim soğuk ev yemekleri beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmenize yardımcı olacak. Evde, ofiste ve her yerde Roksi gurme yemek servisi ile beslenin, hayatınız değişsin!

Kurumsal Soğuk Öğle Yemeği


Soğuk Öğle Yemeği Servisinde Sizi Ne Bekliyor?

  • Soğuk olarak teslim edilecek öğle yemeği teslimat saatleri 07:00-10:00 arasında yapılmaktadır. Teslimat bölgeleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Menüler 30 günlük olarak birbirini tekrar etmeyecek şekilde planlanmaktadır.
  • Yemekler gurme şefler tarafından pişirilir ve hava ile temas etmeden paketlenir.


Kurumsal Soğuk Öğle Yemeği Örnek Menü

Soğuk Yemek Menü Planlamasında,

Çorba: Çorba

Ana Yemek: Et, Tavuk, Sebze- Bakliyat Yemeği

Yardımcı Yemek: Pirinç Pilavı, Bulgur Pilavı, Makarna

Tamamlayıcı Yemek: Cacık, Yoğurt, Ayran, Salata, Meyve, TatlıSoğuk öğle yemeği servisi minimum 2 kişi olarak sipariş verilmektedir.


PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ
KAŞARLI DOMATES ÇORBASITAVUK SUYU ÇORBAEZOGELİN ÇORBADÜĞÜN ÇORBASITEL ŞEHRİYE ÇORBASIMERCİMEK ÇORBASI
MEFTUNE KEBABIKIYMALI ISPANAKIZGARA TAVUKZEYTİNYAĞLI SARMAPÜRELİ ROSTO KÖFTETAVUK SOTE
TEL ŞEHRİYELİ PİRİNÇ PİLAVIPEYNİRLİ MAKARNAERİŞTE PİLAVIVİŞNELİ KISIRSOSLU MAKARNAFIRIN MAKARNA
SALATAISLAK KEKAYRANKARPUZMOZAİK PASTAAYRANKurumsal Soğuk Öğle Yemeği Hizmeti

İş yerinizde ne yiyeceğim diye düşünerek sağlıksız fast food ürünler tüketmeyin. Hijyenik mutfakta şeflerimiz tarafından hazırlanan kurumsal soğuk öğle yemeği hizmeti sunmaktayız.


Kurumsal Yemek Aboneliği

Yoğun iş temposuyla çalışan kişiler için yemek hazırlamak oldukça zor olabilir. Kurumsal yemek aboneliği ile uğraşmadan hem sağlıklı hem lezetli yemekler yiyebilirsiniz.


Soğuk Yemek Aboneliği

Home office olarak çalışan ve çok yoğunum evde yemek hazırlamaya zamanım yok diyenler için soğuk yemek aboneliği ile çeşit çeşit ev yemeği sizlerle.


Çeşiti Bol Soğuk Yemek Servisi

Soğuk öğle yemeği servisi bol çeşitlilikte 30 gün birbirini takip etmeyecek şekilde uygulanmaktadır.


Sağlıklı Soğuk Öğle Yemeği Servisi

Soğuk öğle yemeği servisi sağlıklı bir şekilde protein, karbonhidrat ve sağlıklı yağlar ile hazırlanarak size ulaşmaktadır.


Kaliteli Malzemelerle Oluşturulmuş Soğuk Öğle Yemeği Servisi

Roksi kurumsal soğuk öğle yemeği servisi mevsimine en uygun tamamen kaliteli doğal sebze ve meyvelerle hazırlanarak sizlere ulaşmaktadır.


Kapıya Teslim Kalorisi Hesaplanmış Soğuk Öğle Ev Yemeği

Tamamen doğal ve kalorisi hesaplanmış kurumsal soğuk öğle yemek paketi hava ile temas etmeden paketlenerek evlerinize ısı korumalı termoboxlar ile servis edilir.

Soğuk Öğle Yemeği Servisi Hakkında

Sıkça Sorulan Sorular

+
Sağlıklı beslenmek isteyen ve fast food yemeklerinden sıkılan herkes gurme yemek servisi tercihinde bulunabilir.
+
12 farklı ürün içeren seçmeli menü ile seçim yaparak menünüzü kendiniz planlayabilirsiniz. Seçmeli menüde 2 çeşit çorbadan 1 tanesini, 3 çeşit ana yemekten 1 tanesini, 3 çeşit yardımcı yemekten 1 tanesini, tamamlayıcı yemekten 1 tanesini seçip bizlere bildirmeniz yeterlidir.
+
Sıcak öğle yemeği teslimat saatleri 10:00- 15:00, soğuk olarak teslim edilecek öğle yemeği teslimat saatleri 07:00-10:00 arasında yapılmaktadır.
+
İstanbul un pek çok farklı noktasına teslimat yapmaktayız. Soğuk teslimat yapılacak öğle yemeği sabah 07:00-10:00 saatleri arasında adresinize teslim edilecektir. Sıcak öğle yemeği için teslimatlar bölgelere göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Roksi sevkiyatları Pazar günleri, Resmi tatiller ve 1 ocak günü yapılmayacaktır. Detaylı bilgi için Teslimat sayfamıza göz atabilirsiniz.