Roksi Fit Paket

Karbonhidrat, protein, yağ dengesi sağlanarak hazırlanan kalorisi hesaplanmış beslenme paketimizdir. Dengeli beslenmek, kilo kaybetmek ve kilo kontrolü sağlamak için oldukça uygun bir programdır.

Beslenme paketimizde menüller aylık olarak hesaplanmakta çeşitlilik ve farklı lezzetler göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır. Fit paketlerimizde menülerimiz Dünya Sağlık Örgütünün de önerdiği gibi günlük alınan kalorinin % 45-50 si karbonhidratlardan. % 20 si proteinlerden ve % 25-30 u yağlardan oluşmaktadır. 

3 ana öğün + 2 ara öğün olmak üzere toplam 5 öğün içermektedir.

1100 -1500- 1900 - 2200 kalori olmak üzere 4 farklı kalori paketimiz bulunmaktadır.

 

 


İncele Sipariş Ver

Roksi Ketojenik Paket

Karbonhidrat içerği oldukça düşük, yağ içeriği yüksek bir beslenme paketimizdir. Yüksek oranda sağlıklı yağ içeriğine sahip olması ve kaliteli proteinler içermesinden kaynaklı uzun süreli tokluk hissi sağlar. Karbonhidarat içeriği oldukça azdır ve gluten içermez.

Menülerimiz yağlı tohumlar, kırmızı ve beyaz et, sebzelerden oluşmaktadır. 

3 ana + 2 ara öğün olmak üzere 5 öğün içermektedir.

Program her pazartesi günü başlamaktadır. 12 gün boyunca aralıksız devam etmektedir. Cumartesi ve pazar gününe ait paketler farklı menüler içermektedir. Cumartesi 2 günlük paket teslim edilmektedir.

Paket teslimatından 1 gün öncesi saat 12:00 e kadar adres değişikliği yapılabilir. 


İncele Sipariş Ver

Roksi Vejetaryen Paket

Karbonhidrat, protein, yağ dengesi sağlanarak hazırlanan kalorisi hesaplanmış beslenme paketlerimizden Vejetaryen Paketimiz kırmızı et, beyaz et, balık gibi besinlerde bulunan protein kaynaklarını tercih etmeyip süt ve yumurta gibi ürünleri tüketebilen üyelerimiz için hazırlamış olduğumuz beslenme paketimizdir.

İhtiyaç duyulan protein dengesini süt gurubu, yumurta, kuru baklagil, kinoa,karabuğday, yağlı tahumlardan vb hayvansal ve bitkisel proteinlerden  sağlıyoruruz.

3 ana + 2 ara öğün olmak üzere 5 öğün içermektedir.

1200-1500-2000 kalori olmak üzere 3 farklı kalori paketimiz bulunmaktadır.

 

 

 


İncele Sipariş Ver

Roksi Protein Paketi

Karbonhidrat, protein, yağ dengesi sağlanarak hazırlanan kalorisi hesaplanmış beslenme paketlerimizden Protein Paketimiz spor yaparken kas kütlenizi arttıracağınız, sağlıklı ve dengeli besleneceğiniz, protein içeriği yüksek beslenme paketimizdir. 

Menülerimiz hayvansal ve bitkisel proteinler bakımınından zengin kaliteli proteinler içermektedir.

3 ana + 2 ara öğün olmak üzere 5 öğün içermektedir.

2000-2500-3000 kalori olmak üzere 3 farklı kalori paketimiz bukunmaktadır.


İncele Sipariş Ver