Roksi For Summer

  • KARPUZ
  • ÇİLEK
  • LİME
  • NANE
  • ZENCEFİL

120TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Roksi For Summer / 500ml

Roksi for summer ile yazın serinlemenin keyfini çıkar!

Vücuttan toksin atan, pek çok kanser türüne karşı koruyucu olan karpuzla yenilenmeye doy.

İster ara, ister ana öğün olarak tüketebilirsin.


TL 19.00
kcal 196 kkal


100 ML İçecek için Yaklaşık Besin Değerleri


ENERJİ KCAL/KJ 39,2 /163,85
YAĞ GR 0,27
 DOYMUŞ YAĞ GR 0,00
KARBONHİDRAT GR 15,44
 ŞEKER GR 6,91
LİF GR 1,23
PROTEİN GR 0,85
SODYUM MG 2,03
VİTAMİN C % MG 34,4%
KALSİYUM % MG 2,4%
*Günlük alım referans değeridir.    

Karpuz: Ödem şikayeti fazla olan bireylere karpuz birebir çözümdür. ödeme karşı etkili karpuz vücut sıvı dengesini korumaya yardımcıdır.

Çilek: Antioksidan değeri oldukça yüksek olan çilek, bağışıklığı güçlendirmede ve iltihabı azaltmada etkilidir.

Lime:  İçerisinde yer alan lif ile kilo kaybını kolaylaştırmada ve sindirim sitemini güçlendirmede etkilidir. kalp ve besin sağlığını koruyucu içeriğe sahiptir.

Zencefil: Kanı temizleyen zencefilin insülin direncini kırmada etkilidir.  şeker hastalığını önlemeye yardımcı olan zencefil doğal ağrı kesicilerdendir.

Nane: Vücuttaki mikropların gücünü azaltmada etkili olan nane, çeşitli hastalıkların tedavisinde yer alır. nane özellikle mide rahatlatıcı etkiye sahiptir.

Diğer Ürünler

Roksi Sarı

Roksi Sarı

19.00
264kcal

İncele
21 Günlük Değişim Paketi

21 Günlük Değişim Paketi

1650.00

İncele
Roksi Sabah Yeşili

Roksi Sabah Yeşili

19.00
195kcal

İncele
6

6'lı Sıvı Detoks

119.00
1108kcal

İncele

ÖNEMLİ HATIRLATMA: Herhangi bir sağlık probleminiz varsa veya olabileceğini düşünüyorsanız. Hamileyseniz, düzenli ilaç kullanıyorsanız, diyabet ve kalp rahatsızlığınız varsa detoks programını uygulamadan önce lütfen doktorunuzla görüşün. Detoks öncesinde, sırasında hissettiğiniz bir rahatsızlık olursa bu programın size uygunluğunu lütfen doktorunuzla görüşün.Amacımız kesinlikle tıbbi sorunları teşhis etmek veya tedavi etmeye yönelik değildir. Bilgilendirme amaçlıdır. Kullanılan ürünlerin içinde alerjiniz olan bir gıda var mı?  Web sayfamızda ilgili Juice içeceğimizin içeriğini inceleyin ve bu konuda lütfen 0216 499 65 65 müşteri temsilcimize bize bilgi verin.Ürünlerimiz tamamen sebze ve meyvelerin soğuk sıkım veya blender yöntemiyle sıvı hale getirilmesi ile üretilmektedir. Konsantre değildir, içinde herhangi bir katkı maddesi yoktur. Paket üzerindeki son kullanım tarihlerine dikkat edilmelidir.