Diyet yemekler sağlıklı kilo vermenizi sağlayan yemeklerdir. Diyet yemekleri hakkındaki genel yargı diyet yemeklerinin tatsız tuzsuz olduğuna dair olsa da aslında diyet yemekleri doğru ellerde yapıldığında lezzetlidir. Diyet konusunda pek çok beslenme biçimi vardır. Diyet yemekleri bu beslenme biçimlerine göre hazırlanır.

 

Fit Diyet Yemek Paketleri

Fit diyet yemekleri hazırlanırken 1100 kalori, 1500 kalori, 1900 kalori ve 2200 kalori olarak ayarlanabilir. Sağlıklı beslenmek için fit diyet yemekleri tercih edebilirsiniz. Fit diyet yemekler ile kilo verebilir ya da formunuzu koruyabilirsiniz. Fit diyet menümüzü incelemek için ilgili linke tıklayabilirsiniz.

 

Protein Diyet Yemek Paketleri

Protein diyet yemekleri protein ağırlıklı beslenmek isteyenlerin ortak tercihidir. Özellikle sporcuların beslenme biçimi olan bu yemekler karbonhidrat da içermektedir. Protein menümüzü incelemek için ilgili linke tıklayabilirsiniz.

 

Ketojenik Diyet Yemek Paketleri

Karbonhidrat bakımından az, yağ bakımından yüksek beslenmek isteyenler ketojenik diyet yemeklerini tercih ediyor. Ketojenik beslenme kimileri için bir yaşam biçimiyken kimileri için ise bir diyet şekli. Ketojenik menümüzü incelemek isterseniz ilgili linke tıklayabilirsiniz.

 

Vejetaryen Diyet Yemek Paketleri

Et ve et ürünlerini yemeyenlerin ortak seçimi vejetaryen diyet yemekleridir. Vejetaryen beslenmek bazı koşullar da zor olabildiği için vejeteryan diyet yemekleri rağbet görmektedir. Vejetaryen menümüzü incelemek için ilgili linke tıklayabilirsiniz.

 

21 Günlük Değişim Diyet Yemek Paketleri

21 gün gibi kısa bir sürede kilo kaybetmeyi hedefleyenler için diyet yemekler büyüleyici bir çözüm. Katı yiyecek ve Roksi Juicelerden oluşan paket ile fazla kilolardan kurtulmak mümkün. 21 Günlük değişim paketimizi incelemek için ilgili linke tıklayabilirsiniz.

 

5 Günlük Detoks Paketi

Vücuttaki zararlı toksinlerden arınmak ve ödem atmak için detoks uygulanabiliyor. Sıvı beslenerek toksinlerin ve ödemin vücuttan atılması sağlanıyor. 5 Günlük detoks paketimizi incelemek için ilgili linke tıklayabilirsiniz.

 

Diyet Yemekleri Nasıl Hazırlanır?

Diyet Yemekler diyetisyenler tarafından belirlenen kriterlere göre profesyonel aşçılar tarafından pişirilmektedir. Kalori hesaplaması yapılarak hazırlanan diyet yemekleri istediğiniz kiloya düşmenizi ya da formunuzu korumanızı sağlar.

 

Diyet Yemek Siparişi Nasıl Verilir?

Diyet yemek siparişi için Roksi’de bulunan diyet yemek paketlerinden sizin için uygun olanı seçebilirsiniz. Kalori seçeneklerinizden vücut kitle indeksinize uygun olan seçenekle ilerleyerek birlikte diyet yemek siparişi verebilirsiniz.

 

Diyet Yemek Paketi Fiyatları

Diyet yemek paketi ücretleri paketin içeriğine göre değişebilmektedir. Kalori miktarı ve kaç günlük diyet yemek paketi siparişi vereceğinize göre fiyat belirlenir. Diyet yemek paketleri fiyatlarını ilgili linkten inceleyebilirsiniz.

 

Diyet Yemek Servisi Roksi

Diyet Yemek Servisi Roksi olarak sofralarınıza lezzetli ve sağlıklı diyet yemekler getirmeyi çok seviyoruz! Sizin için hazırlanan diyet yemekleri ile nasıl kilo verdiğinize siz bile şaşıracaksınız.

Kilolarınızdan kurtulamıyor ya da sağlıklı beslenmeye imkan bulamıyorsanız kalorisi hesaplanmış lezzetli öğünlerle yemek planlama sorununuzdan kurtulabilirsiniz. 5 öğün diyet yemekler ile sağlıklı beslenebilir ve kendinizi özel hissedebilirsiniz.