Kapıya Teslim Diyet Yemekleri İçin Roksi! 

Kapıya teslim diyet yemekleri aboneliği kilo vermek ve sağlıklı beslenmek isteyenleri yemek hazırlama zahmetinden kurtaran ve her an her yerde sağlıklı beslenme imkanı sunan bir aboneliktir. Kişiye özel beslenme imkanı sunan kapıya teslim diyet yemekleri genellikle ofis gibi yerlerde çalışan ve sağlıklı beslenme imkanı olmayan ya da yemek hazırlamayı zahmetli bulan ama sağlıklı beslenmek isteyenler için oldukça uygun bir aboneliktir. Kapıya teslim diyet yemekleri aboneliği sizi yemek hazırladığınız zamandan kurtarır. Mutfak alışverişi gibi zahmetlerden kurtarır ve sizin için hazırlanmış kişiselleştirilmiş kalori miktarı ayarlı paketlerle doğru beslenmenizi sağlar. 

 

 

Kapıya Teslim Diyet Yemek Paketleri 

Kapıya teslim diyet yemek paketleri kişiye özel beslenme seçeneğidir. Roksi’de yer alan kişiye özel beslenme paketleri şunlardır;

  • Roksi Fit Paket.
  • Protein Diyet Yemek Paketi. 
  • Vejetaryen Diyet Yemek Paketi.
  • Ketojenik Diyet Yemek Paketi. 
  • 21 Günlük Değişim Paketi.
  • 5 Günlük Detoks Paketi 

 

Kapıya teslim diyet yemek paketleri: 1100 kalorili diyet yemek paketi, 1500 kalorili diyet yemek paketi, 1200 kalorili diyet yemek paketi, 1900 kalorili diyet yemek paketi, 2000 kalorili diyet yemek paketi, 2200 kalorili diyet yemek paketi, 2500 kalorili diyet yemek paketi, 3000 kalorili diyet yemek paketi olarak özelleştirilmiş kalori seçenekleri ile kapınıza gelmektedir. 30 güne kadar, 31-89 Gün ya da 90 gün ve üzeri diyet yemekleri hizmeti alabilirsiniz. 

 

 

Kapıya Teslim Diyet Yemekleri Nasıl Hazırlanıyor?

Kapıya teslim diyet yemekleri diyetisyenlerin kontrolünde hazırlanır. Bu lezzetli yemekler profesyonel aşçıların elinden çıkar. Kişiye özel beslenme seçenekleri ile beğeninize sunulur. Çeşitli öğün alternatifleri hazırlanır ve bu öğünler için kalori hesabı yapılır. Beden kitle endesinize en uygun seçenek belirlenerek kilonuza uygun kapıya teslim diyet yemek paketi evinize gelir.

 

Kapıya Teslim Diyet Yemekleri Aboneliği Kimler İçin Uygundur?

  • Fazla kilolarından kurtulamayanlar için,
  • Ofis gibi yerlerde çalışıp fast fooda mahkum kalmışlar için, 
  • Yemek yapmaya vakti olmayan ve öğün atlamak zorunda kalanlar için,
  • Zahmetsiz her gün aynı saatte yemek yemek isteyenler için,

Kapıya teslim diyet yemek paketleri aboneliği uygundur. Roksi ile planlanmış öğünler tüketerek fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Kişisel beslenme paketleri ile haftanın günü düzenli beslenme imkanınız olur. 

 

Kapıya Teslim Diyet Yemekleri Servisi: ROKSİ

Kapıya teslim diyet yemekleri yaşamınızın içine girer girmez hayatınıza altın değerinde bir dokunuş yapacaktır. Bir seferde 5 öğün yemeğinizi diyetisyen kontrolünde planlayarak kapıya teslim uygulamasıyla sizlerle buluşturduğumuzda sağlıklı beslenmenin avantajlarını büyük bir keyifle yaşayacaksınız. Kapıya teslim diyet yemekleri fiyatları ile de sizi mutlu edecektir. Kalori hesaplamalarını ve kalori cetvellerini elinizden bırakacak, kapınıza getirilen yemeklerin doğru kalori değerleriyle; doğru içerik dengesiyle doğal biçimde besleneceksiniz.” Protein mi yoksa karbonhidrat mı; tereyağlı mı yoksa zeytinyağlı mı yemeliyim?” karmaşası yaşamadan uzman diyetistenler tarafından hazırlanmış öğünler artık kapınıza getiriliyor. Kapıya teslim diyet yemekleri olarak da adlandırılan servisimiz İstanbul sınırlarındaki tüm ilçelere diyet yemek paketleri teslimatı yapmaktadır.